1 / 5
Se prodavaat stanovi
24.000 €
24.12.2022 16:17

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

31 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1992

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Karl Marks 60

Se prodavaat 3 stana. Edniot e pozadi Lukoil kaj pazar 31m2, drigiot pozadi Monopol 55m2 so podrumi i parking severna strana cetvrti kat i tretiot na Sava Kovacevic broj 9 na 4 kat 55m2 plus podrum plus posebna garaza. Cena po dogovor info na tel 070766790 Femi

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ibrahim
Потврден огласувач
070866790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам