1 / 6
JCB Mini Bager 3 Tona
12.999 €
02.05.2023 09:06

Бутел / Скопје

-JCB Mini Bager 3 Tona
-Sega uvezena
-Odlicno Socuvan
-6200 Saati Pominati
-1997 god
-13999€
-Bez Zameni !!
-☎️071388988

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Hamza Slep
BUL.SLOVENIJA
Потврден огласувач
71388988
Испрати Е-маил до огласувачот

RENAULT TRAFIC

7950 €

Mazda 2 _. 1.4 Dizel

4699 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам