1 / 10
Se prodava stan
1 €
Денес 11:42

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

117 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Vasko Karangeleski 61/8

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi nacrt plan kako bi izgledal kako eden). Se prodava polunamesten, so dogovor megju dvete strani. Postoi golema pomosna prostorija do stanot sto moze da se koristi kako ostava i plus podrum. Vgradeni garderoberi i plakari, solaren panel vo dvete kupatila.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078315990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам