1 / 4
HP Z400
100 €
Цената е фиксна
17.05.2023 21:30

Гази Баба / Скопје

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Xeon

Тип на хaрд диск:

HDD

HP Z400 so 6 GB RAM, 160GB HDD i graficka NVIDIA Quadro FX 1800

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам