1 / 3
Gorenje masina za sadovi
4.500 МКД
Цената е фиксна
26.12.2022 12:51

Скопје Центар / Скопје

Gorenje ugradna masina vo iispravna soatojba
Dimenzii 60cm×60cm
Goren kapak nema bidejki e ugradna


Moznost za dostava ako ste od Skopje

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
071 824 798~~~070 227 608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам