1 / 5
Se prodava kukja
По Договор
06.03.2023 06:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

13

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tode Dumba 101

Se prodava kukja naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo potocno sproti igraliste Kukjata za prodazba moze da se deli i so dvajca gazdi Dvorno mesto 500m2, dukjan 36m2 i kukja 330m2 . Kukjata e za seriozni kupuvaci i ima mesto za dogovor .Za podetalni informacii javete se na 071/367-662 Rada Moze i na viber na broj 078/648-454

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам