1 / 5
Se prodava kukja vo Potok Serava
260.000 €
03.03.2023 15:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

313 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

330 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Potok Serava 39

Kukjata e skoro nova, se e namestena, cela
povrsina na kukja e dole so podrum, site sobi su mesteni nema potreba na vlozuvanje, grenje so klimi so novi uredi nov sistem mala potrosuvacka na struja, kukja ima 4 sobi, vo podrum e edna soba i plus 3 parking mesta,Golem salon so kujna, 3 banji,isolar gore namesten, so dokumentacija e se vo red. Centar, zelen pazar, Bolnica blisko 10 min. Cena e 260.000€ Bez namestaj vnatre

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ardian
Потврден огласувач
075282283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам