1 / 4
Се изнајмуваат високи маси (Коњопои)
1 МКД
Цената не е фиксна
02.06.2023 14:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид свечености прослави .
Цена 300-450ден.на маса во зависност од количината, вклучен бесплатен превоз за повеќе од 5 маси.
Контакт: 075-247-949

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075247949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам