1 / 9
plac vo industriska zona
120 €
28.05.2023 14:18

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3197 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava ili iznajmuva

placot se naoga na atraktivna lokacija
ul. Aleksandar Makedonski bb
na izlez od gradot
pomegu makpetrol i lukoil
izleguva na glaven i sporeden pat
3197m²
struja
voda
kanalizacija

podetalno na tel. 077 870 970Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
077870970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам