1 / 2
GPS Traker za sledenje na Avtomobil i Presluskuvac
3.000 МКД
08.04.2023 15:03

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

GPS Tracker za sledenje na Avtomobil i Presluskuvac za vo prostorija ili avtomobil

1. Аларм функции:
2. GPS функции:
3. Мониторинг функција:
4. Функција за преслушкување:

Опција за додаток полнач за во кола 500 денари


bubica, traker, gps, gprs, sledi, kola, avtomobil, sledenje avtomobil, prisluskuvac buba bibuci

www.facebook.com/bubicamk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

bubica ispit
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам