Продавам станови со квадратури од: 44м2, 57м2 и 75м2
По Договор
23.02.2023 13:28

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Продавам станови со квадратури од: 58м2 први кат и 59м2 приземје.
Становите се во Влае во градба на мирна локација со многу убав поглед, во мини зградата која има вкупно 7 стана и обезбеден паркинг. Двата стана имаат по две спални.
Цената по м2 е многу поволна со можност за договарање.

Повеќе Информации на тел 075-282-969. Славчо.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
075282969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам