1 / 10
Се продава плац
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 00:02

Куманово / Куманово

Квадратура:

2028 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац на Говедарски пат. Блиску до поранешен ЧИК, и со можност за градење. Средени документи. Цена, 60еур по м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078203394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам