1 / 6
Се продава Спрат од Куќа- Нас. Вера Которка
75.000 €
Цената не е фиксна
06.03.2023 16:48

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1997

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Козјачка 25

Се продава спрат од куќа во нас. Вера Которка 50м пред бензинска пумпа-DetOil.Спратот располога со 120м2 внатрешна површина+подкровје, 3 спални соби, 2 бањи, 2 тераси, кујна, дневна, трпезарија, остава итн.

Спратот е со самостален влез и дворна повpшина околу 100м2, 2 паркинг места, соларно, парно на дрва и пелети.

За повеќе информации јавите се на тел. број:

078-490-135

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Жанета
Потврден огласувач
078490135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам