1 / 4
se prodava sprat od kuka vo nas
100.000 €
Цената не е фиксна
09.03.2023 16:59

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

100km m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

babin dol ul1 br46

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

blagica
Потврден огласувач
075334248
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам