1 / 6
Jcb 3x
111 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 21:24

Сарај / Скопје

Jcb 3x God 95 4x4 Turbo
Mozham I Zamena so Trosovincec
Za informaci samo na tel odgovaram
Tel 071 490101

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од:

Esad
Потврден огласувач
070975352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам