1 / 1
Se prodava kukjavo monopol
1 МКД
07.01.2023 21:18

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bozidar Mickovic 32

078740842

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Srdjan
Потврден огласувач
078740842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам