1 / 6
Imt 533 dve lameli kompresor
2.200 €
22.01.2023 13:00

Неготино / Неготино

Se prodava imt 533 dve lameli kompresor ispravna sostojba povece info 075783068

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075783068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам