1 / 8
Semejna Kuca Naselba Pero Cico
120.000 €
19.03.2023 13:48

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Stevo Filipovic 10

Dron Video: https://youtu.be/9m1s-c_ApLA

Se prodava semejna kuca od 260m2 stanbena povrsina 18m2 pomosna prostorija i 2 garazi.

Renovirana 2017 god.

Kucata se naoga na ulica Stevo Filipovic 10 vo Naselba Pero Cico (Banevo Trlo) do shkoloto Hristijan Karpos.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
072222746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам