1 / 5
Se prodava kuca vo centar vo Kumanovo
65.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.03.2023 10:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

59 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

190 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1981

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul.Pero Svarc

Se prodava kuca vo Kumanovo na Ul.Pero Svarc br.60 Centar so dvorno mesto privatizirano so cist imoten list PRIVATIZIRANO zemjiste za poveke info.na mob. 077573500.Ima dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
076603633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам