1 / 9
Се продава убав нов стан во Чаир 65м2
65.000 €
28.03.2023 10:50

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Чаир

Се продава убав нов стан во новоградба 65 м2 во Чаир карши Цветан Димов гимназијата, со прекрасен погед накај Кале.
Две спални соби, простран преубав стан
цена 65.000евра со можност за дел компензација кола до 15000 евра
плус гаража 5000евра

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам