1 / 2
SE IZNAJMUVA
3 €
25.05.2023 02:33

Прилеп / Прилеп

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep
na ulica N.H.Orde Copela 97 i 68
200m2+200m2 delovnomagacinski prostor
od dvete strani na ulicata

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
070259285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам