1 / 9
Се продава стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2
1.550 €
26.03.2023 12:40

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Аеродром

Се продава нов стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2
до Џевахир , на мирна локација, со паркинг сопствен за станарите, до лулашки за децата ,, со многу убав распоред.
Цената е 1600 евра комплетно со мебелот или 1550 евра празен.
кон.број Викторија 078 443 510

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам