1 / 10
Mercedes Aktros 41/40 2001God 8x6 18m3 meiller
1 €
10.01.2023 19:00

Петровец / Скопје

Se prodava Mercedes Aktros 41/40 2001 Godina 8x6 18m3 meiller kiper orginal vo dobra rabotna sostojba za poveke info tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам