1 / 12
Sito trietazno chieftain 1700
По Договор
12.02.2023 09:11

Прилеп / Прилеп

Trietazno sito vo predobra sostojba 2017 godina so 4034 rabotni sati,29800kg,4.8m x 1.53m,bunker 7.5m3,caterpillar motor C4 83kw,separacija vo mnogu dobra sostojba,cenata e po dogovor za povejke info javetese !!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Xxxw
Потврден огласувач
078300239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам