1 / 3
Se prodavaat nivi sproti etno selo timcevski
По Договор
21.03.2023 07:17

Куманово / Куманово

Квадратура:

17000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat nivi vo Mlado Nagoricane potocno vo mesto Pod Kamenciki
Parcela br. 5933-2185m2
Parcela br. 5654-10372m2(pogodna za fotovoltaici)
Parcela br. 5580-5235m2
Site nivi se do pat i se naogjaat sproti etno selo timcevski
Cena po dogovor Inf na tel 071/928-660 Zivko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам