1 / 4
New Holland 2010god 5tona
25.000 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.02.2023 09:54

Прилеп / Прилеп

Se prodava bager new Holland 2010god vo ekstra sostojba bez nikakvi vlozuvanja. Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme vo top sostojba. Servisiran kompletno

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
070264687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам