1 / 4
Se izdava Dukjan, ducan vo centar
По Договор
14.02.2023 14:06

Куманово / Куманово

Квадратура:

30 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Dukjanot e 30m2 na 1 sprat ima poseben vlez, wc pregraden na 2 dela. Pogoden e za kancalarija ili ordinacija

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

PC
Потврден огласувач
077884427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам