1 / 1
Се издава дуќан, 30м2
По Договор
31.01.2023 07:36

Куманово / Куманово

Квадратура:

30 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан, 30м2

Локација - ул. Oктомвриска Револуција, бр.47, спроти Техно Маркет
Контакт за подетални информации - 070 264 517

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Viktor
Потврден огласувач
071948892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам