1 / 12
Daf CF 430 18m3 Minerva orginal kiper 8x4
1 €
13.01.2023 23:05

Петровец / Скопје

Se prodava Daf CF 430 18m3 Minerva Orginal Kiper 8x4 90% site Gumi registriran cela godina vo odlicna rabotna sostojba za poveke info tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам