1 / 1
Se izdava deloven objekt
400 €
14.01.2023 10:18

Куманово / Куманово

Se izdava deloven objekt:povrsina 52m2i podrumski del 43m2 na bul Oktomvriska revolucija 45/4 poranesen DMD - pneumatika sproti NLB
Info tel 078 445 053

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
78445053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам