1 / 7
Stan na Extra lokacija
1 €
30.05.2023 09:32

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

11 oktomvri br 68

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking mesta na ul. 11 Oktomvri br68. Sproti Urgenten centar. Stanevite se vo zavrsna faza. Povece inf na tel 075414112 Ivica

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам