1 / 10
Se izdava nov stan 50m2 vo Centar - Kapistec sproti TC Zebra
350 €
Цената е фиксна
30.01.2023 16:26

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Се издава нов невселен стан во Капиштец со одлична локација во нова зграда со лифт на ул. „Васил Ѓоргов'' спроти ТЦ Зебра, со површина од 50 м2. Станот е на 3 кат и располага со дневна соба, кујна и трпезарија, една спална соби, балкон и бања. Во секоја соба има греењето и ладење со инвертер клима.
Станот се издава наместен. Кујната и бањата се целосно опремени.
Располага со внатрешно паркинг место, со доплата - 50 ЕУР

Цена 350 ЕУР.

Телефон за контакт:

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Private
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам