1 / 3
PC i5,Cerberus Geforce GTX 1050ti 4gb ddr5,Ram 8 GB
12.000 МКД
08.06.2023 12:16

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava PC kompjuter Intel I5,Cerberus Geforce GTX 1050 ti 4gb ddr5,Ram 8gb ddr4,Toshiba HDD 1 TB

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Srgjan
Потврден огласувач
070501505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам