1 / 5
Se izdava sprat od kukja / Се издава спрат од куќа
280 €
02.02.2023 13:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

86 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Центар Куманово, кај "Ореов Лад"

Се издава наместен спрат од куќа во центар на Куманово на одлична локација кај "Ореов Лад" .

Куќата има:

- дупла изолација (звучна и топлотна) на надворешните ѕидови (дебелината на надворешните ѕидови е 45 cm)

- дупла изолација на кров

- сопствен безбедносен видео надзор

- систем за греење на гас, дополнително можност за греење на дрва и струја

- 2 спални соби, дневна соба, кујна, купатило и 3 тераси

Телефонски број за контакт: 070 361 918

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Живко
Потврден огласувач
070361918
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам