1 / 6
PLAC ZA VIKENDICA OPSTINA STARO NAGORICANE NA PAT ZA PELINCE
По Договор
28.03.2023 18:34

Куманово / Куманово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Imotni listovi 4879 del 4885 347m2
4886 349
Imoten list 5069 del 4884 332m2
LOKACIJA 200 METRI PRED PORANESHEN ETNO KORNER/MIRKO CLUB OBJEKT
Cena na eden plac 15€ m2 na site zaedno cena po dogovor.
Ne mi treba: koli, prikolici , kamioni i kripto mashini .Znaci koj ima kesh para neka se javi ke se dogovorime.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CampDuskin
Потврден огласувач
070258288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам