1 / 1
Se prodava plac vo naselba Karposh (Rajkova Kukja), Kumanovo
30 €
Цената не е фиксна
18.03.2023 13:25

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

554 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na idealna lokacija vo naselba Karposh (Rajkova Kukja), Kumanovo vo neposredna blizina na Biana Trade. Placot e so povrshina od 554 m2 so vazhechki imoten list, plateni komunalii. Cenata po metar kvadraten iznesuva 30 evra, no ima prostor i mozhnost za dogovor. Cenata ne e fiskna.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Svetlana Nikolovska
Потврден огласувач
071387937
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам