1 / 7
Kuka so deloven objekt
По Договор
23.01.2023 18:27

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ул. Тоде Думба бр. 19

Се продава куќа на ул.Тоде Думба бр.19. Куќата е со подрум, приземје и спрат. Исто така во дворот има деловен објект со кат и приземје.
Цена по договор
Тел. бр. 071 593 435

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
071593435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам