1 / 9
Se prodava stan vo trgovski kaj dim market od 68 kvadrati
900 €
Цената е фиксна
920 €
26.03.2023 13:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Trgovski kaj dim market

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market
Titova mitrovicka broj 6 vlez 3 stan 5
Se naogja na prv sprat ne na prizemje i e 68 kvadrati
Se prodava namesten

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
071889939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам