1 / 1
SE IZDAVA DUĆAN
12.000 МКД
Цената не е фиксна
24.01.2023 17:40

Куманово / Куманово

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Se izdava dućan pod kirija na ul.Oktomvriska Revolucija sproti Staklo Pan
Informacii na tel: 075453802 Ace

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Mato
Потврден огласувач
070241541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам