1 / 1
MONTER ZA KLIMA UREDI/МОНТЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ УРЕДИ
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2023 18:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

КИК СЕРВИС ДООЕЛ - СКОПЈЕ
1. НУДИМЕ РАБОТА ЗА МОНТЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ.
ПОТРЕБНО РАБОТНО ИСКУСТВО, ИСКУСТВО ВО VRV-VRF КЕ СЕ СМЕТА ЗА ПРЕДНОСТ
2. НУДИМЕ РАБОТА ЗА МОНТЕР ЗА КЛИМА УРЕДИ НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО
ВАШАТА БИОГРАФИЈА ИСПРАТЕТЕ ЈА НА priem@kikservice.com.mk или закажете интервју на 02/3088098 од 08-16ч

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076422566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам