1 / 4
1 гума Dunlop 435/50/19.5 - Топ Гума (2018)
70 €
Цената е фиксна
24.01.2023 23:03

Бутел / Скопје

Се продава 1 гума Dunlop 🔝
Димензија : 435/50/19.5 !
Година : 2018 година.
Состојба : Супер гума ✔️
Режана/Шарана : НЕ !!!
ЦЕНА : 70e
ФИКСНО !!!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Edvin
Потврден огласувач
075220063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам