1 / 6
Motorna sanka Lynx Safari 400 Bombardier off road 4x4
2.600 €
Цената е фиксна
02.06.2023 10:51

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2004

Модел:

Lynx Safari 400 Bombardier

Vo ispravna top sostojba.
Uvezena od Svajcarija.
Can am Bombardier motor 2 cilindri Made in Finland.
Pali na kluc. Rikverc.
Poseben tank za ulje.
Nov kais akumulator.
2004g.
1650km orirignalni
Ekonomicna za vozenje.
Mozna zamena za kola ili dzip so moja ili vasa doplata.
Viber whatsapp 070 362871

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

BABA-Podgorci
Потврден огласувач
075600905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам