1 / 6
Se prodava stan vo centar
115.000 €
Цената не е фиксна
25.01.2023 13:14

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2009

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ognjan Prica 1

Se prodava stan vo centar na Ognjen Prica 1 (bihacka).
4 sprat.
So lift.
Skoro celosno renoviran vo 2020.
Namestem ili prazen po dogovor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
71385207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам