1 / 5
Se prodava namesten stan
700 €
Цената е фиксна
02.03.2023 22:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2006

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Oktomvriska Revolucija br.20/1-21

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) .
Stanot se naodja na ul.Oktomvriska Revolucija nad Niko Boi i Lakovi ( potkrovje ).
Stanot raspolaga so parno greenje ( struja i pelet ) , 2 klimi i solaren sistem.
Stanot ima bezbednosna kamera i alarmen sistem.
Cena 700eur/m2
Stanot poseduva imoten list i uredna dokumentacija
Kontakt
076475516
077599788
Informacii od 17:00 do 20:00

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076475516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам