1 / 11
Семејна куќа на ул.Моша Пијаде
220.000 €
Цената не е фиксна
12.03.2023 15:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

301 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

38 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Моша Пијаде бр.96

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спортската сала. Гимназија. Економско училиште. Детска градинка.
Целокупната квадратура е впишана во имотен лист.
Во приземниот дел има деловен простор од околу 60м2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Borce Ivanovski
Потврден огласувач
071234626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам