1 / 2
Се продава стан 98 м2 во градба на ул.Рузвелтова
2.000 €
15.02.2023 12:03

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

98 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул. Рузвелтова

Се продава СТАН во градба 91.68 м2 плус тераса 6.47м2 на ул. Рузвелтова со подземен паркинг
Во мала зграда 3 спрата со поткровје, на многу убава локација Дебар маало,
на 1 ви кат
Готов крај на 2023год
цена 2000 евра /м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам