1 / 5
Masina za sadovi "Gorenje"
1 €
09.02.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Единствена мана ослабен е греачот, инаку пере без проблем.
Цена по договор.
Инфо 072/222-232

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
072222232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам