1 / 1
СТАН во ново градба на Рузвелтова 167.2м2 по 1850евра
1.850 €
28.03.2023 10:49

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

188 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул. Рузвелтова

Се продава СТАН во градба на Рузвелтова
167.2м2 + тераси 20.54 м2
вкупно 187 М2 , во мала зграда 3ката со поткровје на многу убава локација, Дебар маало со подземен паркинг
стан.бр.8
цена 1850 евра/м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам