1 / 4
MAN TGA 8x4
35.000 €
Цената не е фиксна
20.03.2023 12:07

Прилеп / Прилеп

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i pumpa za poveke info 070282481

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070282481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам