1 / 2
IZDAVA SE STAN
250 €
Цената е фиксна
11.02.2023 17:08

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1999

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Oktomvriska revolucija

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru. Stan e prazan Ima samo kujnu moze za Ordinacija kancelarija za podugacak vremenski period cena 250 evra tel 070935959

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
070935959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам